Programlar

Sınavlara Hazırlık

Küçült Yazı Tipi Büyüt

HIZLANDIRILMIŞ YDS KURSU
Yabancı Yabancı Diller Yüksekokulumuz tarafından açılan “Hızlandırılmış YDS Kursu” kayıtlarımız devam etmektedir.


HIZLANDIRILMIŞ ALES SORU ÇÖZME KURSU
Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümümüz tarafından açılan Hızlandırılmış ALES Soru Çözme Kursu için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.


YDS SORU ÇÖZME KURSU
Yabancı Diller Yüksekokulumuz tarafından açılan “YDS Soru Çözme Kursu”  için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. 

YAZ DÖNEMİ YDS KURSU
Yabancı Diller Yüksekokulumuz tarafından açılan “Yaz Dönemi YDS Kursu”  için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.

2014 ALES SONBAHAR KURSU
Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümümüz tarafından açılan “2014 ALES Sonbahar Kursu”  için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.


HIZLANDIRILMIŞ YDS KURSU (2014)
Yabancı Diller Yüksekokulumuz tarafından açılan “Hızlandırılmış YDS Kursu”  için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.


UZUN DÖNEM YDS HAZIRLIK KURSU

Yabancı Diller Yüksekokulumuz tarafından açılan “Uzun Dönem YDS Hazırlık Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.


2013 ALES-SONBAHAR İÇİN ALES KURSU  

Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümümüz tarafından açılan “2013 ALES-Sonbahar için ALES Kursu” kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.


HIZLANDIRILMIŞ YDS KURSU (2013-2)

Yabancı Diller Hazırlık Programı Koordinatörlüğümüz tarafından açılan “Hızlandırılmış YDS Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.


2013 ALES-İLKBAHAR İÇİN ALES SAYISAL-1 VE SAYISAL-2 KURSU

Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümümüz tarafından açılan “2013 ALES-İlkbahar için ALES Sayısal-1 ve Sayısal-2 Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.


HIZLANDIRILMIŞ YDS HAZIRLIK KURSU

Yabancı Diller Zorunlu Hazırlık Programımız tarafından açılan “Hızlandırılmış YDS Hazırlık Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.


DİN GÖREVLİLERİ YETERLİLİK SINAVINA HAZIRLIK KURSU

İlahiyat Fakültesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Eğitimi Bölümümüz tarafından açılan “Din Görevlileri Yeterlilik Sınavına Hazırlık Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.


2013 ÜDS-İLKBAHAR İÇİN HIZLANDIRILMIŞ ÜDS KURSU

Yabancı Diller Zorunlu Hazırlık Programımız tarafından açılması planlanan “2013 ÜDS-İlkbahar İçin Hızlandırılmış ÜDS Kursu”, ÜDS sınav sisteminde yapılan yeni düzenlemeler nedeniyle iptal edilmiştir. Söz konusu düzenlemeler doğrultusunda içerik açısından yeniden planlanacak olan kursumuz için yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.


KONU ANLATIMLI ÜDS VE KPDS KURSU

Yabancı Diller Zorunlu Hazırlık Programımız tarafından açılan “Konu Anlatımlı ÜDS ve KPDS Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.


2012 ALES-SONBAHAR İÇİN ALES KURSU
Fen-Edebiyat Fakültemiz tarafından 2012 ALES-Sonbahar dönemine yönelik olarak “ALES Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.


2012 ÜDS-SONBAHAR İÇİN HIZLANDIRILMIŞ ÜDS KURSU

Yabancı Diller Zorunlu Hazırlık Programımız tarafından 2012 ÜDS-Sonbahar dönemine yönelik olarak açılan “Hızlandırılmış ÜDS Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.


2012 ALES-İLKBAHAR İÇİN ALES KURSU
Fen-Edebiyat Fakültemiz tarafından 2012-ALES İlkbahar dönemine yönelik olarak açılan “ALES Kursu”  için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.


2012 KPDS-İLKBAHAR İÇİN HIZLANDIRILMIŞ KPDS KURSU
Yabancı Diller Zorunlu Hazırlık Programımız tarafından 2012 KPDS-İlkbahar dönemine yönelik olarak açılan “Hızlandırılmış KPDS Kursu”  için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.


2012 KPDS-İLKBAHAR İÇİN KPDS HAZIRLIK KURSU
Yabancı Diller Zorunlu Hazırlık Programımız tarafından 2012-KPDS İlkbahar dönemine yönelik olarak açılan “KPDS Hazırlık Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.


2012 ÜDS-İLKBAHAR İÇİN HIZLANDIRILMIŞ ÜDS KURSU

Yabancı Diller Zorunlu Hazırlık Programımız tarafından 2012-ÜDS İlkbahar dönemine yönelik olarak açılan “Hızlandırılmış ÜDS Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.


2011 KPDS-SONBAHAR İÇİN HIZLANDIRILMIŞ KPDS KURSU

Yabancı Diller Zorunlu Hazırlık Programımız tarafından 2011-KPDS Sonbahar dönemine yönelik olarak açılan “Hızlandırılmış KPDS Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.


2011 ÜDS-SONBAHAR İÇİN HIZLANDIRILMIŞ ÜDS KURSU

Yabancı Diller Zorunlu Hazırlık Programımız tarafından 2011-ÜDS Sonbahar dönemine yönelik olarak açılan “Hızlandırılmış ÜDS Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.


2011 ALES-SONBAHAR İÇİN ALES KURSU

Fen-Edebiyat Fakültemiz tarafından, 2011-ALES Sonbahar dönemine yönelik olarak, “ALES Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.


GÜZEL SANATLAR SINAVLARINA HAZIRLIK KURSU

Güzel Sanatlar Fakültemiz tarafından açılan “Güzel Sanatlar Sınavlarına Hazırlık Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.


2011 KPDS-İLKBAHAR İÇİN HIZLANDIRILMIŞ KPDS KURSU

Yabancı Diller Zorunlu Hazırlık Programımız tarafından 2011-KPDS İlkbahar dönemine yönelik olarak açılan “Hızlandırılmış KPDS Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.


2011 ÜDS-İLKBAHAR İÇİN HIZLANDIRILMIŞ ÜDS KURSU

Yabancı Diller Zorunlu Hazırlık Programımız tarafından 2011-ÜDS İlkbahar dönemine yönelik olarak açılan “Hızlandırılmış ÜDS Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.


2011 ALES-İLKBAHAR İÇİN ALES KURSU

Fen-Edebiyat Fakültemiz tarafından 2011-ALES İlkbahar dönemine yönelik olarak açılan “ALES Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin