Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifikalı Bilgisayar İşletmenliği Kursu Sertifika Töreni

Merkezimiz ile Zonguldak Merkez Fatih Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürlüğü işbirliğiyle gerçekleştirilen Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifikalı Bilgisayar İşletmenliği Kursu’nu başarıyla tamamlayan 21 kursiyerimize, 26 Şubat 2013 Salı günü Tahir Karauğuz Konferans Salonu’nda düzenlenen bir törenle Bilgisayar İşletmenliği Sertifikaları verilmiştir.

Törenimiz, BEÜ Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü Doç. Dr. Kadir DEMİR, Zonguldak Merkez Fatih Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürü Veysel KÜÇÜKMUSTAFA, Zonguldak İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Satılmış TUNÇKAYA ve BEÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Orhan UZUN tarafından yapılan açılış konuşmalarıyla başlamıştır.

Açılış konuşmalarını ardından, BEÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Orhan UZUN, Zonguldak İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Satılmış TUNÇKAYA, Zonguldak Merkez Fatih Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürü Veysel KÜÇÜKMUSTAFA, Zonguldak Merkez Fatih Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürü Eski Müdürü Zülfikar UÇAR, BEÜ Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü Doç. Dr. Kadir DEMİR ve Kurs Eğitmeni Yrd. Doç. Dr. Alaiddin YILMAZ tarafından, kursu başarıyla tamamlayan kursiyerlerimize sertifikaları takdim edilmiştir. Ayrıca, kursu birincilikle bitiren Merve Nur AKTÜRK’e Kurs Eğitmeni Yrd. Doç. Dr. Alaiddin YILMAZ tarafından bir tablet bilgisayar hediye edilmiştir. Törenimiz, kursiyerlerimize ve konuklarımıza yapılan ikramlarla sona ermiştir.

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin