Çocuk Üniversitesi ve Genç Akademi

ÇOCUK ÜNİVERSİTESİ VE GENÇ AKADEMİ KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR

Üniversitemiz Sürekli Eğitim Merkezi tarafından gerçekleştirilen “Çocuk Üniversitesi ve Genç Akademi” için ikinci dönem kayıtlarımız başlamıştır. Bölgemizde ilk olma özelliğini taşıyan bu programlar ile Çocuklarımız ve Gençlerimiz için pratiğe dayalı bilimsel faaliyetler gerçekleştirmeye Yaz Dönemi ile devam edecektir.

Çocuk Üniversitesi 15-19 Haziran 2015 tarihlerinde hafta içi 5 gün, Genç Akademi ise 22-26 Haziran 2015 tarihlerinde hafta içi 5 gün olarak gerçekleşecektir. Program boyunca eğitimler öğretim üyelerimiz tarafından verilecek olup, çocuklarımıza ve gençlerimize gönüllü üniversite öğrencilerimiz de refakat edecektir. Programlarımız kişi başı 200 TL olup, fiyatlara öğle yemekleri ve KDV dahildir.

Çocuk Üniversitesi için ayrıntılı bilgi, http://semcocuk.beun.edu.tr/ web adresinde, Genç Akademi için ayrıntılı bilgi http://semgenc.beun.edu.tr/ web adresinden alınabilecektir. Ön kayıtlar bu sitelerdeki menüden yapılmakta olup 10 Haziran 2015 Çarşamba günü sona erecektir. Tüm programlar Bülent Ecevit Üniversitesi Merkez (Farabi) Kampüsünde yapılacaktır.

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.