Yabancı Dil Programları

◊◊ YABANCI DİL PROGRAMLARI ◊◊

  GENEL İNGİLİZCE KURSU (A1-A2-B1-B2 SEVİYELERİ)
Yabancı Diller Yüksekokulumuz tarafından 3 Ekim 2016 tarihinde Genel İngilizce Kursu (A1-A2-B1-B2 Seviyeleri)  açılması planlanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayınız; Ön Kayıt ve Kursiyer Bilgi Formu için burayı tıklayınız.

  UZUN DÖNEM YDS KURSU
Yabancı Diller Yüksekokulumuz tarafından 17 Ekim 2016 tarihinde “Uzun Dönem YDS Kursu”  açılması planlanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayınız; Ön Kayıt ve Kursiyer Bilgi Formu için burayı tıklayınız.

  İLKÖĞRETİM 3.SINIF ÖĞRENCİLERİ İÇİN GENEL İNGİLİZCE KURSU
Yabancı Diller Yüksekokulumuz tarafından 3 Ekim 2016 tarihinde İlköğretim 3.Sınıf Öğrencileri için Genel İngilizce Kursu  açılması planlanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayınız; Ön Kayıt ve Kursiyer Bilgi Formu için burayı tıklayınız.

  İLKÖĞRETİM 4.SINIF ÖĞRENCİLERİ İÇİN GENEL İNGİLİZCE KURSU
Yabancı Diller Yüksekokulumuz tarafından 3 Ekim 2016 tarihinde İlköğretim 4.Sınıf Öğrencileri için Genel İngilizce Kursu  açılması planlanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayınız; Ön Kayıt ve Kursiyer Bilgi Formu için burayı tıklayınız.

  İLKÖĞRETİM 6.SINIF ÖĞRENCİLERİ İÇİN GENEL İNGİLİZCE KURSU
Yabancı Diller Yüksekokulumuz tarafından 3 Ekim 2016 tarihinde İlköğretim 6.Sınıf Öğrencileri için Genel İngilizce Kursu  açılması planlanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayınız; Ön Kayıt ve Kursiyer Bilgi Formu için burayı tıklayınız.

  TOEFL HAZIRLIK KURSU
Merkezimiz etkinlikleri kapsamında 16 Mayıs 2016 tarihinde “TOEFL Hazırlık Kursu” açılması planlanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayınız; Ön Kayıt ve Kursiyer Bilgi Formu için burayı tıklayınız.

  İLKÖĞRETİM 3.SINIF ÖĞRENCİLERİ İÇİN GENEL İNGİLİZCE KURSU - 2.DÖNEM
Yabancı Diller Yüksekokulumuz tarafından açılan “İlköğretim 3. Sınıf Öğrencileri için Genel İngilizce Kursu” kayıtlarımız devam etmektedir. Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayınız; Ön Kayıt ve Kursiyer Bilgi Formu için burayı tıklayınız.

  İLKÖĞRETİM 4 ve 5.SINIF ÖĞRENCİLERİ İÇİN GENEL İNGİLİZCE KURSU - 2.DÖNEM
Yabancı Diller Yüksekokulumuz tarafından açılan “İlköğretim 4 ve 5. Sınıf Öğrencileri için Genel İngilizce Kursu” kayıtlarımız devam etmektedir. Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayınız; Ön Kayıt ve Kursiyer Bilgi Formu için burayı tıklayınız. 

  İNGİLİZCE KONUŞMA KURSU - 2.DÖNEM
Yabancı Diller Yüksekokulumuz tarafından açılan “İngilizce Konuşma Kursu”  için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. İngilizce Konuşma Kursu uygulama bilgileri için burayı tıklayınız.

  GENEL İNGİLİZCE KURSU - 2.DÖNEM (A1-A2-B1-B2 SEVİYELERİ)
Yabancı Diller Yüksekokulumuz tarafından açılan “Genel İngilizce Kursu (A1-A2-B1-B2 Seviyeleri)” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. Genel İngilizce Kursu (A1-A2-B1-B2 Seviyeleri) uygulama bilgileri için burayı tıklayınız.

  İLERİ DÜZEY GENEL İNGİLİZCE KURSU (C1-C2 SEVİYELERİ)
Yabancı Diller Yüksekokulumuz tarafından açılan “İleri Düzey Genel İngilizce Kursu (C1-C2 Seviyeleri)” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. İleri Düzey Genel İngilizce Kursu (C1-C2 Seviyeleri) uygulama bilgileri için burayı tıklayınız.

  GENEL İNGİLİZCE KURSU (A1-A2-B1-B2 SEVİYELERİ)
Yabancı Diller Yüksekokulumuz tarafından açılan “Genel İngilizce Kursu (A1-A2-B1-B2 Seviyeleri)” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. Genel İngilizce Kursu (A1-A2-B1-B2 Seviyeleri) uygulama bilgileri için burayı tıklayınız.

  İNGİLİZCE KONUŞMA KURSU
Yabancı Diller Yüksekokulumuz tarafından açılan “İngilizce Konuşma Kursu”  için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.

  AMERİKALI EĞİTMENLER EŞLİĞİNDE İNGİLİZCE KONUŞMA KURSU (2013-2)
Yabancı Diller Yüksekokulumuz tarafından açılan, Amerikalı eğitmenler Clara MONTAGUE ve Eileen REMLEY eşliğinde “İngilizce Konuşma Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. İngilizce Konuşma Kursu uygulama bilgileri için tıklayınız.

  GENEL İNGİLİZCE KURSU
Yabancı Diller Yüksekokulumuz tarafından açılan “Genel İngilizce Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. “Genel İngilizce Kursu” uygulama bilgileri için tıklayınız.

  GENEL FRANSIZCA KURSU
Yabancı Diller Yüksekokulumuz tarafından açılan “Genel Fransızca Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. “Genel Fransızca Kursu” uygulama bilgileri için tıklayınız.

  AMERİKALI EĞİTMENLER EŞLİĞİNDE İNGİLİZCE KONUŞMA KURSU (2013-1)
Yabancı Diller Zorunlu Hazırlık Programımız tarafından açılan ve Amerikalı eğitmenler Shannon HARDY ve Karl RAMOS eşliğinde yürütülen “İngilizce Konuşma Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. “İngilizce Konuşma Kursu” uygulama bilgileri için tıklayınız.

  İTALYANCA KURSU (2012)
Merkezimiz tarafından düzenlenen etkinlikler kapsamında açılan “İtalyanca Kursu (2012)” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.  İtalyanca Kursu (2012)” uygulama bilgileri için tıklayınız.

  İTALYANCA KURSU (2011)
Merkezimiz bünyesinde açılması planlanan “İtalyanca Kursu (2011)” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.  “İtalyanca Kursu (2011)” uygulama bilgileri için tıklayınız.

  İLKÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİ İÇİN İNGİLİZCE KURSU
Yabancı Diller Zorunlu Hazırlık Programımız tarafından, “3 ve 4′üncü Sınıflar”, “5 ve 6′ncı Sınıflar” ile “7 ve 8′inci Sınıflar” olmak üzere 3 farklı seviyeye yönelik “İlköğretim Öğrencileri İçin İngilizce Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. “İlköğretim Öğrencileri İçin İngilizce Kursu” uygulama bilgileri için tıklayınız.

  GENEL İNGİLİZCE KURSU (2011-SONBAHAR)
Yabancı Diller Zorunlu Hazırlık Programımız tarafından açılan “Genel İngilizce Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. “Genel İngilizce Kursu” uygulama bilgileri için tıklayınız.

  GENEL İNGİLİZCE KURSU (2011-İLKBAHAR)
Yabancı Diller Zorunlu Hazırlık Programımız tarafından açılan “Genel İngilizce Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. “Genel İngilizce Kursu” uygulama bilgileri için tıklayınız.

  İNGİLİZCE KONUŞMA KURSU (2011-İLKBAHAR)
Yabancı Diller Zorunlu Hazırlık Programımız tarafından açılan “İngilizce Konuşma Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. “İngilizce Konuşma Kursu” uygulama bilgileri için tıklayınız.

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.