Sertifika Programları

◊◊ SERTİFİKA PROGRAMLARI ◊◊

  SOLİDWORKS EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI
Merkezimiz etkinlikleri kapsamında, 23 Nisan 2016 tarihinde SolidWorks Eğitimi Sertifika Programı açılması planlanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayınız; Ön Kayıt ve Kursiyer Bilgi Formu için burayı tıklayınız.

  LABORATUVAR AKREDİTASYONU TEMEL EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI
Merkezimiz etkinlikleri kapsamında 26-27 Mart 2016 tarihlerinde Laboratuvar Akreditasyonu Temel Eğitimi Sertifika Programı (TS EN ISO/IEC 17025:2012 Deney ve Kalibrasyon Laboratuvarlarının Yeterliliği için Genel Şartlar Standardına göre) açılması planlanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayınız; Ön Kayıt ve Kursiyer Bilgi Formu için burayı tıklayınız.

  LABORATUVAR AKREDİTASYONU TEMEL EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI
Merkezimiz etkinlikleri kapsamında açılan “Laboratuvar Akreditasyonu Temel Eğitimi Sertifika Programı (TS EN ISO/IEC 17025:2012 Deney ve Kalibrasyon Laboratuarlarının Yeterliliği için Genel Şartlar Standardına göre) için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. Uygulama bilgileri için burayı tıklayınız

  BİLGİSAYARLI MUHASEBE EĞİTİMİ – ETA V8 SQL SERTİFİKA PROGRAMI
Merkezimiz etkinlikleri kapsamında açılan Bilgisayarlı Muhasebe Eğitimi – ETA V8 SQL Sertifika Programı için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. Uygulama bilgileri için burayı tıklayınız

  GRAFOLOJİ (YAZI VE İMZA ANALİZİ) SERTİFİKA PROGRAMI
Merkezimiz etkinlikleri kapsamında açılan Grafoloji (Yazı Ve İmza Analizi) Sertifika Programı için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. Uygulama bilgileri için tıklayınız.

  PROJE HAZIRLAMA, PLANLAMA, YÖNETME VE DEĞERLENDİRME SERTİFİKA PROGRAMI
Merkezimiz etkinlikleri kapsamında açılan “Proje Hazırlama, Planlama, Yönetme ve Değerlendirme Sertifika Programı” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. Uygulama bilgileri için tıklayınız.

  EĞİTİCİLERİN EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI
Merkezimiz etkinlikleri kapsamında açılan ”Eğiticilerin Eğitimi Sertifika Programı” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. Uygulama bilgileri için tıklayınız.

  CISCO CCNA DISCOVERY SERTİFİKA EĞİTİMİ PROGRAMI
Merkezimiz etkinlikleri kapsamında açılan “CISCO CCNA Discovery Sertifika Eğitimi Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. Uygulama bilgileri için tıklayınız.

  AİLE DANIŞMANLIĞI ve MESLEK ELEMANI SERTİFİKA PROGRAMI
Merkezimizin Eğitim ve Sertifika Programları Yönergesi kapsamında düzenlenen “AİLE DANIŞMANLIĞI ve MESLEK ELEMANI SERTİFİKA PROGRAMI için kayıtlarımız sona ermiştir.

  ARAŞTIRICILAR İÇİN DENEY HAYVANLARI KULLANIM SERTİFİKASI EĞİTİMİ
Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Bölümümüz tarafından açılan “Araştırıcılar İçin Deney Hayvanları Kullanım Sertifikası Eğitimi” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. Araştırıcılar İçin Deney Hayvanları Kullanım Sertifikası Eğitimi“ uygulama bilgileri için tıklayınız.

  MEB ONAYLI SERTİFİKALI BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ KURSU (2012 SONBAHAR) SERTİFİKA TÖRENİ
Merkezimiz ile Zonguldak Merkez Fatih Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürlüğü işbirliğiyle gerçekleştirilen “Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifikalı Bilgisayar İşletmenliği Kursu”nu başarıyla tamamlayan kursiyerlerimize, 26 Şubat 2013 Salı günü Tahir Karauğuz Konferans Salonu’nda düzenlenen bir törenle Bilgisayar İşletmenliği Sertifikaları verilmiştir. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

  MEB ONAYLI SERTİFİKALI BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ KURSU (2012-SONBAHAR)
Fen-Edebiyat Fakültemiz tarafından, Güz dönemine yönelik olarak açılan “Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifikalı Bilgisayar İşletmenliği Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. “Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifikalı Bilgisayar İşletmenliği Kursu” uygulama bilgileri için tıklayınız.

  ARAŞTIRICILAR İÇİN DENEY HAYVANLARI KULLANIM SERTİFİKASI EĞİTİMİ
Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Bölümümüz tarafından verilen “Araştırıcılar İçin Deney Hayvanları Kullanım Sertifikası Eğitimi” tamamlanmıştır. Uygulama bilgileri için tıklayınız.

  MEB ONAYLI SERTİFİKALI BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ KURSU (2011-SONBAHAR) SERTİFİKA TÖRENİ
Merkezimiz ile Zonguldak Merkez Fatih Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürlüğü işbirliğiyle gerçekleştirilen “Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifikalı Bilgisayar İşletmenliği Kursu”nu başarıyla tamamlayan kursiyerlerimize, düzenlenen bir törenle sertifikaları verilmiştir. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

  MEB ONAYLI SERTİFİKALI BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ KURSU (2011-SONBAHAR)

Fen-Edebiyat Fakültemiz tarafından, Güz dönemine yönelik olarak açılan “Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifikalı Bilgisayar İşletmenliği Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. “Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifikalı Bilgisayar İşletmenliği Kursu” uygulama bilgileri için burayı tıklayınız.

  MEB ONAYLI SERTİFİKALI BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ KURSU (2011-İLKBAHAR) SERTİFİKA TÖRENİ
Merkezimiz ile Zonguldak Merkez Fatih Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürlüğü işbirliğiyle gerçekleştirilen “Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifikalı Bilgisayar İşletmenliği Kursu”nu başarıyla tamamlayan kursiyerlerimize, düzenlenen bir törenle sertifikaları verilmiştir. Faaliyet Raporu için burayı, Kurs Albümü için burayı tıklayınız. 

  MEB ONAYLI SERTİFİKALI BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ KURSU (2011-İLKBAHAR)
Zonguldak Merkez Fatih Halk Eğitimi Merkezi ve ASO Müdürlüğü ile ZKÜ Sürekli Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliğiyle gerçekleştirilecek “Bilişim Teknolojileri Kursları” kapsamında, Fen-Edebiyat Fakültemiz tarafından “Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifikalı Bilgisayar İşletmenliği Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. “Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifikalı Bilgisayar İşletmenliği Kursu” uygulama bilgileri için burayı tıklayınız.

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.