Kültür-Sanat-Spor Programları

◊◊ KÜLTÜR – SANAT – SPOR PROGRAMLARI ◊◊

  SATRANÇ KURSU
Merkezimiz etkinlikleri kapsamında, 12 Temmuz 2016 tarihinde “Satranç Kursu” açılması planlanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayınız; Ön Kayıt ve Kursiyer Bilgi Formu için burayı tıklayınız.

  BAYANLARA YÖNELİK ZUMBA KURSU
Merkezimiz etkinlikleri kapsamında Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulumuz tarafından “Bayanlara Yönelik Zumba Kursu” açılması planlanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayınız; Ön Kayıt ve Kursiyer Bilgi Formu için burayı tıklayınız.

  PATEN KURSU
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulumuz tarafından 2 Nisan 2016 tarihinde “Paten Kursu” açılması planlanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayınız; Kurs Afişi için burayı tıklayınızÖn Kayıt ve Kursiyer Bilgi Formu için burayı tıklayınız.

  YETİŞKİNLERE YÖNELİK TENİS KURSU
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulumuz tarafından açılan Yetişkinlere Yönelik Tenis Kursu için kayıtlarımız devam etmektedir. Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayınız; Ön Kayıt ve Kursiyer Bilgi Formu için burayı tıklayınız.

  ÇOCUKLARA YÖNELİK KARATE KURSU
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulumuz tarafından açılan Çocuklara Yönelik Karate Kursu için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. Uygulama bilgileri için burayı tıklayınız.

  PATEN KURSU
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulumuz tarafından açılan Paten Kursu için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. Uygulama bilgileri için burayı tıklayınız.

  BAYANLARA YÖNELİK ZUMBA KURSU
Merkezimiz etkinlikleri kapsamında açılan “Bayanlara Yönelik Zumba Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. Uygulama bilgileri için burayı tıklayınız

  PİLATES KURSU
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulumuz tarafından açılan Pilates Kursu için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. Uygulama bilgileri için burayı tıklayınız

  YETİŞKİNLERE YÖNELİK TENİS KURSU
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulumuz tarafından açılan Yetişkinlere Yönelik Tenis Kursu için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. Uygulama bilgileri için burayı tıklayınız

  ÇOCUKLARA YÖNELİK KARATE KURSU
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulumuz tarafından açılan Çocuklara Yönelik Karate Kursu için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. Uygulama bilgileri için burayı tıklayınız

  TÜM YAŞ GRUPLARINA YÖNELİK YÜZME KURSU
Merkezimiz etkinlikleri kapsamında açılan “Tüm Yaş Gruplarına Yönelik Yüzme Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. “Tüm Yaş Gruplarına Yönelik Yüzme Kursu” uygulama bilgileri için tıklayınız.

  EREĞLİ EĞİTİM FAKÜLTESİ SALON DANSLARI KURSU
Ereğli Eğitim Fakültemiz tarafından açılan Ereğli Eğitim Fakültesi Salon Dansları Kursu için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. Ereğli Eğitim Fakültesi Salon Dansları Kursu” uygulama bilgileri için tıklayınız.

  ÜCRETSİZ OSMANLICA RIK’A EL YAZISI OKUMA KURSU
BEÜSEM etkinlikleri kapsamında açılan “Ücretsiz Osmanlıca Rik’a El Yazısı Okuma Kursu için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. “Ücretsiz Osmanlıca Rik’a El Yazısı Okuma Kursu“ uygulama bilgileri için tıklayınız.

  EREĞLİ EĞİTİM FAKÜLTESİNDE ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE AÇILMASI PLANLANAN KURSLAR
Ereğli Eğitim Fakültemiz tarafından, önümüzdeki günlerde; Etkili İletişimde Beden Dili Kursu, Kişisel Gelişim Kursu, Anlayarak ve Etkili Hızlı Okuma Kursu, Grafoloji (İmza ve Yazı Analizi) Kursu, Zaman Yönetimi Kursu, Kişilik Tipleri ve Farkındalık Kursu, Stres Yönetimi Kursu ve Takım Ruhu Kursu açılması planlanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

    6-15 YAŞ GRUBU ÇOCUKLARDA KARATE DO EĞİTİMİ KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulumuz tarafından açılan “6-15 Yaş Grubu Çocuklarda Karate Do Eğitimi” için kayıtlarımız sona ermiştir. Uygulama bilgileri için tıklayınız.

  PİLATES KURSU (2013-2)
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulumuz tarafından açılan “Pilates Kursu (2013-2)” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.  Pilates Kursu (2013-2) uygulama bilgileri için tıklayınız.

  3-12 YAŞ GRUBU ÇOCUKLARDA CİMNASTİK EĞİTİMİ
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulumuz tarafından açılan “3-12 Yaş Grubu Çocuklarda Cimnastik Eğitimi” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.  3-12 Yaş Grubu Çocuklarda Cimnastik Eğitimi uygulama bilgileri için  tıklayınız.

  TEMEL DÜZEY ARAPÇA KURSU
İlahiyat Fakültemiz tarafından açılan “Temel Düzey Arapça Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.  “Temel Düzey Arapça Kursu uygulama bilgileri için tıklayınız.

  HERKES İÇİN TENİS KURSU
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulumuz tarafından açılan “Herkes İçin Tenis Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.  Herkes İçin Tenis Kursu uygulama bilgileri için tıklayınız.

  TEMEL DÜZEY OSMANLICA KURSU
İlahiyat Fakültemiz tarafından açılan “Temel Düzey Osmanlıca Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.  Temel Düzey Osmanlıca Kursu uygulama bilgileri için tıklayınız.

  AEROBİK KURSU
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulumuz tarafından açılan “Aerobik Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.  Aerobik Kursu uygulama bilgileri için tıklayınız.

  6-12 YAŞ GRUBU ÇOCUKLARDA BASKETBOL EĞİTİMİ
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulumuz tarafından açılan “6-12 Yaş Grubu Çocuklarda Basketbol Eğitimi” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.  6-12 Yaş Grubu Çocuklarda Basketbol Eğitimi uygulama bilgileri için tıklayınız.

“ÇOCUKLAR İÇİN BALE VE DANS”, “ÇOCUKLAR İÇİN CİMNASTİK VE YOGA” İLE “ÇOCUKLARA YÖNELİK KARATE” KURSLARI YIL SONU GÖSTERİLERİ VE BELGE TÖRENİ
10 Haziran 2013 tarihinde, Merkez Kampüsümüzdeki Prof. Dr. Arif Amirov Konferans Salonunda, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulumuz tarafından açılan “Çocuklar İçin Bale ve Dans” ile “Çocuklar İçin Cimnastik ve Yoga” kurslarını başarıyla tamamlayan kursiyerlerimizin yıl sonu gösterileri ile “Çocuklara Yönelik Karate” kursunu başarıyla tamamlayan kursiyerlerimizin yıl sonu gösterisi ve kuşak atlama töreni yapılmış ve tüm kursiyerlerimize Kurs Bitirme Belgeleri verilmiştir. Gösterilerde ve törende çekilen fotoğrafların yer aldığı albüm için tıklayınız.

 PİLATES KURSU (2013-1)
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulumuz tarafından açılan “Pilates Kursu (2013-1)”  için yaz dönemi kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.  “Pilates Kursu (2013-1) uygulama bilgileri için tıklayınız.

DEVREK MESLEK YÜKSEKOKULU 10-14 YAŞ GRUBU VOLEYBOL KURSU
Devrek Meslek Yüksekokulumuz tarafından açılan “10-14 Yaş Grubu Voleybol Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.  10-14 Yaş Grubu Voleybol Kursu uygulama bilgileri için tıklayınız.

DEVREK MESLEK YÜKSEKOKULU 8-14 YAŞ GRUBU TENİS KURSU
Devrek Meslek Yüksekokulumuz tarafından açılan “8-14 Yaş Grubu Tenis Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.  8-14 Yaş Grubu Tenis Kursu uygulama bilgileri için tıklayınız.

ÇOCUKLARA YÖNELİK KARATE KURSU
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulumuz tarafından açılan “Çocuklara Yönelik Karate Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.  Çocuklara Yönelik Karate Kursu uygulama bilgileri için tıklayınız.

  ÇOCUKLAR İÇİN CİMNASTİK VE YOGA KURSU
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulumuz tarafından açılan “Çocuklar İçin Cimnastik ve Yoga Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.  Çocuklar İçin Cimnastik ve Yoga Kursu uygulama bilgileri için tıklayınız.

  ÇOCUKLAR İÇİN BALE VE DANS KURSU
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulumuz tarafından açılan “Çocuklar İçin Bale ve Dans Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.  Çocuklar İçin Bale ve Dans Kursu uygulama bilgileri için tıklayınız.

MMA – WING TSUN KURSU
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulumuz tarafından açılan “MMA – Wing Tsun Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.  MMA – Wing Tsun Kursu uygulama bilgileri için tıklayınız.

SATRANÇ EĞİTİMİ VE AÇIK SATRANÇ TURNUVASI
Merkezimiz tarafından düzenlenen etkinlikler kapsamında açılan “Satranç Eğitimi ve Açık Satranç Turnuvası” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.  Satranç Eğitimi ve Açık Satranç Turnuvası uygulama bilgileri için tıklayınız.

  EREĞLİ EĞİTİM FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİ İÇİN KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
Ereğli Eğitim Fakültemiz tarafından açılan “EEF Öğrencileri İçin Kişisel Gelişim Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.  EEF Öğrencileri İçin Kişisel Gelişim Kursu uygulama bilgileri için tıklayınız.

  EREĞLİ EĞİTİM FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİ İÇİN DİKSİYON VE ETKİLİ KONUŞMA KURSU
Ereğli Eğitim Fakültemiz tarafından açılan “EEF Öğrencileri İçin Diksiyon ve Etkili Konuşma Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.  EEF Öğrencileri İçin Diksiyon ve Etkili Konuşma Kursu uygulama bilgileri için tıklayınız.

TEMEL DÜZEY ARAPÇA KURSU
İlahiyat Fakültesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Eğitimi Bölümümüz tarafından açılan “Temel Düzey Arapça Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.  “Temel Düzey Arapça Kursu uygulama bilgileri için tıklayınız.

  YARATICI DRAMA KURSU (2013-1)
BEÜ Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümümüz tarafından açılan “Yaratıcı Drama Kursu”  kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.  Yaratıcı Drama Kursu uygulama bilgileri için tıklayınız.

DİKSİYON VE ETKİLİ KONUŞMA KURSU (2013-1)
BEÜ Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümümüz tarafından açılan “Diksiyon ve Etkili Konuşma Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.  Diksiyon ve Etkili Konuşma Kursu uygulama bilgileri için tıklayınız.

  DRAMATİK YAZARLIK KURSU
BEÜ Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümümüz tarafından açılan “Dramatik Yazarlık Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.  Dramatik Yazarlık Kursu uygulama bilgileri için tıklayınız.

  YARATICI DRAMA KURSU (2012)
BEÜ Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümümüz tarafından açılan “Yaratıcı Drama Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.  Yaratıcı Drama Kursu uygulama bilgileri için tıklayınız.

  DİKSİYON VE ETKİLİ KONUŞMA KURSU (2012)
BEÜ Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümümüz tarafından açılan “Diksiyon ve Etkili Konuşma Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.  Diksiyon ve Etkili Konuşma Kursu uygulama bilgileri için tıklayınız.

  PARAMI YÖNETEBİLİYORUM – FİNANSAL BİLİNÇ EĞİTİMİ
Merkezimiz tarafından düzenlenen etkinlikler kapsamında gerçekleştirilen “Paramı Yönetebiliyorum – Finansal Bilinç Eğitimi”; Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği Bölümü öğrencilerimiz Egemen Semih SÖNMEZ ve Özkan TOPALOĞLU tarafından verilen derslerle tamamlanmıştır. “Paramı Yönetebiliyorum – Finansal Bilinç Eğitimi” uygulama bilgileri için burayı tıklayınız; Kurs Albümü için burayı tuklayınız.

  TANGO KURSU
Merkezimiz tarafından düzenlenen etkinlikler kapsamında açılan “Tango Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır.  “Tango Kursu” uygulama bilgileri için tıklayınız.

  MASA TENİSİ KURSU
Merkezimiz tarafından düzenlenen etkinlikler kapsamında açılan “Masa Tenisi Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. “Masa Tenisi Kursu” uygulama bilgileri için tıklayınız.

  AEROBİK, PİLATES VE YOGA KURSU (2011)
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulumuz tarafından açılan “Aerobik, Pilates ve Yoga Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. “Aerobik, Pilates ve Yoga Kursu” uygulama bilgileri için tıklayınız.

  BALE VE DANS KURSU (2011)
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulumuz tarafından açılan “Bale ve Dans Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. “Bale ve Dans Kursu” uygulama bilgileri için tıklayınız.

  CİMNASTİK VE YOGA KURSU (2011)
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulumuz tarafından açılan “Cimnastik ve Yoga Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. “Cimnastik ve Yoga Kursu” uygulama bilgileri için tıklayınız.

  ÇOCUKLAR İÇİN YAZ SPOR KURSLARI
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulumuz tarafından açılan; yüzme, tenis, cimnastik ve basketbol braşlarını içeren “Çocuklar İçin Yaz Spor Kursları” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. “Çocuklar İçin Yaz Spor Kursları” uygulama bilgileri için tıklayınız.

  PLASTİK SANATLAR VE ÇİNİCİLİK KURSU
Gökçebey Mithat-Mehmet Çanakcı Meslek Yüksekokulu tarafından açılan Seramik Hobi Kursları kapsamında “Plastik Sanatlar ve Çinicilik Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. “Plastik Sanatlar ve Çinicilik Kursu” uygulama bilgileri için burayı, kurs afişi için burayı tıklayınız.

  PLASTİK SANATLAR KURSU
Güzel Sanatlar Fakültemiz tarafından açılan “Plastik Sanatlar Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. “Plastik Sanatlar Kursu” uygulama bilgileri için tıklayınız.

  ÇOCUKLAR İÇİN SANAT KURSU
Güzel Sanatlar Fakültemiz tarafından açılan “Çocuklar İçin Sanat Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. “Çocuklar İçin Sanat Kursu” uygulama bilgileri için tıklayınız.

  MEB ÖĞRENCİLERİ İÇİN ATÖLYE ÇALIŞMASI
Sürekli Eğitim Merkezi etkinliklerimiz kapsamında Zonguldak ili merkez ilköğretim okullarından dereceye girmiş 5. sınıf  öğrencilerine yönelik bir “Atölye Çalışması” gerçekleştirilmiştir. Atölye Çalışması Faaliyet Raporı için burayı, Atölye Çalışması Albümü için burayı tıklayınız. 

  TENİS KURSU
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulumuz tarafından açılan “Tenis Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. “Tenis Kursu” uygulama bilgileri için tıklayınız.

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.