Eğitim Programları

◊◊ EĞİTİM PROGRAMLARI ◊◊

  UYGULAMALI EKONOMETRİ KURSLARI
Merkezimiz etkinlikleri kapsamında açılan “Uygulamalı Ekonometri Kursları” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. Uygulamalı Ekonometri Kursları uygulama bilgileri burayı tıklayınız.

  MS VISUAL STUDIO 2013 KURSU
Merkezimiz etkinlikleri kapsamında açılan “MS Visual Studio 2013 Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. “MS Visual Studio 2013 Kursu” uygulama bilgileri için burayı tıklayınız

  MS PROJECT KURSU
Merkezimiz etkinlikleri kapsamında açılan “MS Project Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. “MS Project Kursu” uygulama bilgileri için burayı tıklayınız.

  C# İLE PROGRAMLAMA KURSU
Merkezimiz etkinlikleri kapsamında açılan “C# İle Programlama Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. “C# İle Programlama Kursu” uygulama bilgileri için burayı tıklayınız.

  ÜCRETSİZ KUR’AN ÖĞRETİM KURSU
İlahiyat Fakültemiz tarafından açılan “Ücretsiz Kur’an Öğretim Kursu”  için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. “Ücretsiz Kur’an Öğretim Kursu”  uygulama bilgileri için burayı tıklayınız.

  ÜCRETSİZ BİYOİSTATİSTİK KURSU 
Tıp Fakültesi Biyoistatistik Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Fürüzan KÖKTÜRK tarafından, 23-27 Aralık 2013 tarihleri arasında üniversitemiz öğretim elemanlarına yönelik “Ücretsiz Biyoistatistik Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir.  “Ücretsiz Biyoistatistik Kursu” uygulama bilgileri için burayı tıklayınız.

  ANKET TASARLAMA VE SPSS/EVIEWS İLE ANKET DEĞERLENDİRME KURSU
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültemiz tarafından açılan “Anket Tasarlama ve SPSS/EVIEWS ile Anket Değerlendirme Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. Anket Tasarlama ve SPSS/EVIEWS ile Anket Değerlendirme Kursu uygulama bilgileri için tıklayınız.

  VERİ TABANI YÖNETİM SİSTEMLERİ KURSU
Çaycuma Meslek Yüksekokulumuz tarafından Merkez Kampüsümüzde açılan “Veri Tabanı Yönetim Sistemleri Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. Veri Tabanı Yönetim Sistemleri Kursu uygulama bilgileri için tıklayınız.

  BİLGİSAYAR DESTEKLİ HARİTA ÇİZİMİ KURSU
Mühendislik Fakültesi Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği Bölümümüz tarafından açılan “Bilgisayar Destekli Harita Çizimi Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. Bilgisayar Destekli Harita Çizimi Kursu uygulama bilgileri için tıklayınız.

  AUTOCAD – BİLGİSAYAR DESTEKLİ ÇİZİME GİRİŞ KURSU
Mühendislik Fakültesi Maden Mühendisliği Bölümümüz tarafından açılan “AutoCAD – Bilgisayar Destekli Çizime Giriş Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. AutoCAD – Bilgisayar Destekli Çizime Giriş Kursu uygulama bilgileri için tıklayınız.

  3DS-MAX 3-BOYUTLU MODELLEME KURSU
Çaycuma Meslek Yüksekokulumuz tarafından Merkez Kampüsümüzde açılan “3DS-Max 3-Boyutlu Modelleme Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. “3DS-Max 3-Boyutlu Modelleme Kursu” uygulama bilgileri için tıklayınız.

  GELİŞİM AKADEMİ – REHBERLİK VE ERKEN KARİYER PLANLAMA EĞİTİMİ
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültemiz tarafından, lise eğitimi aşamasındaki gençlere yönelik olarak açılan “Gelişim Akademi – Rehberlik ve Erken Kariyer Planlama Eğitimi” kursu için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. “Gelişim Akademi – Rehberlik ve Erken Kariyer Planlama Eğitimi” uygulama bilgileri için tıklayınız.

  3-BOYUTLU MODELLEME KURSU SERTİFİKA TÖRENİ
Merkezimiz tarafından düzenlenen etkinlikler kapsamında gerçekleştirilen “3-Boyutlu Modelleme Kursu”nu başarıyla tamamlayan kursiyerlerimize düzenlenen bir törenle kurs bitirme belgeleri verilmiştir. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

  BİLGİSAYAR DESTEKLİ ÇİZİME GİRİŞ KURSU
Mühendislik Fakültesi Maden Mühendisliği Bölümümüz tarafından açılan “Bilgisayar Destekli Çizime Giriş Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. “Bilgisayar Destekli Çizime Giriş Kursu” uygulama bilgileri için tıklayınız.

  2. DÖNEM 3-BOYUTLU MODELLEME KURSU
Çaycuma Meslek Yüksekokulumuz tarafından Merkez Kampüsümüzde açılan “2. Dönem 3-Boyutlu Modelleme Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. “2. Dönem 3-Boyutlu Modelleme Kursu” uygulama bilgileri için tıklayınız.

  3-BOYUTLU MODELLEME KURSU
Çaycuma Meslek Yüksekokulumuz tarafından Merkez Kampüsümüzde açılan “3-Boyutlu Modelleme Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. “3-Boyutlu Modelleme Kursu” uygulama bilgileri için tıklayınız.

  YENİDOĞAN YOĞUN BAKIM ÜNİTELERİNDE BİREYSELLEŞTİRİLMİŞ DESTEKLEYİCİ GELİŞİMSEL BAKIM KURSU
Sağlık Yüksekokulumuz tarafından, “Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitelerinde Bireyselleştirilmiş Destekleyici Gelişimsel Bakım Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. “Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitelerinde Bireyselleştirilmiş Destekleyici Gelişimsel Bakım Kursu” uygulama bilgileri için tıklayınız.

  TEMEL DÜZEY OSMANLICA KURSU
Fen-Edebiyat Fakültemiz tarafından “Temel Düzey Osmanlıca Kursu” için kayıtlarımız sona ermiştir. Yeni dönem kayıtlarımızın başlayacağı tarih ve katılım koşulları yine bu sayfadan duyurulacaktır. “Temel Düzey Osmanlıca Kursu” uygulama bilgileri için tıklayınız.

  PROJE YARIŞMALARI DANIŞMANLIK EĞİTİMİ
Merkezimiz tarafından düzenlenen etkinlikler kapsamında, Milli Eğitim Bakanlığı ve TÜBİTAK işbirliğiyle düzenlenen ” Bu Benim Eserim İlköğretim Matematik ve Fen Bilimleri Proje Çalışmaları”na ve “Ortaöğretim Öğrencileri Arası Proje Yarışmaları’na katılacak öğrencilere danışmanlık yapacak öğretmenler için eğitim semineri düzenlenmiştir. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

  İŞKUR – İŞ VE MESLEK DANIŞMANLIĞI EĞİTİMİ
Üniversitemiz ile İŞKUR Zonguldak İl Müdürlüğü arasında imzalanan sözleşme kapsamında, Üniversitemiz öğretim üyeleri tarafından verilen ve 10 hafta süren “İş ve Meslek Danışmanlığı Eğitimi” 25 Kasım 2011 günü tamamlanmıştır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.